Ďalšie vozidlá do flotily spoločnosti Freight consulting s.r.o.

Spoločnosť Freight consulting s.r.o., pod vedením konateľa Ing. Petra Komendu, MBA,  rozšírila flotilu svojich nákladných vozidiel  o dve vozidlá značky Mercedes-Benz v charakteristickej žltej farbe.

Freight consulting s.r.o. tak potvrdzuje svoju dlhodobú spokojnosť  a spoluprácu so značkou Mercedes, čo sa týka služieb k zákazníkom , ale hlavne kvality ich vozidiel . Ako uvádzajú na svojich stránkach ,,Ten, kto chce napredovať, potrebuje vozidlá, ktoré poskytujú vynikajúci výkon na cestách “ a presne na to má Actros najlepšie predpoklady, nakoľko dbáme aj na pohodlie pre našich vodičov, ktorí sa  na nedostatok komfortu nemôžu sťažovať, pretože Mercedes si drží svoju úroveň za každých okolností , čoho sme si v našej spoločnosti vedomí a vieme to aj patrične oceniť.

Zámerom Freight consulting s.r.o. je pracovať  v duchu budovania partnerstva a nie „jednorazovej “  kúpi či využitie služieb . Dôležitý je individuálny prístup pre nás ako pre klienta a dostávať  pocit istoty, že sa môžeme na nášho partnera kedykoľvek obrátiť a on nám nepovie „nie“, ale prediskutujeme spolu všetky možnosti, tak ,aby boli obe strany spokojné, nakoľko pri investícií do nových vozidiel si treba dobre premyslieť s kým budete spolupracovať , pretože Vás budú ich vozidlá reprezentovať po celom svete na niekoľko rokov.


Ďalšie  vozidlá do flotily spoločnosti  Freight consulting s.r.o.

Zoznam noviniek