Humanitárna pomoc

S ohľadom na aktuálnu situáciu v Bosne a Hercegovine, žiadosti Červeného kríža mesta Foča a Červeného kríža mesta Čajniče Ministerstvo vnútra SR pripravilo zo svojich zásob materiálnu humanitárnu pomoc SR, kde prepravu humanitárneho materiálu zabezpečovala spoločnosť Freight consulting s.r.o., ktorá sa podieľa na pomoci humanitárnej pomoci v oblasti celého sveta.

Humanitárnu zásielka pozostávajúcu z oblečenia pre deti a dospelých, uterákov, kuchynských utierok, vreckoviek a detských hračiek v hodnote 39 815,66 Eur doručila spoločnosť Freight consulting s.r.o. prostredníctvom vlastného vozového parku. Ústredie ekumenickej pastoračnej služby OS SR a OZ SR poskytlo detské oblečenie a hygienické balíčky v hodnote 3 525,00 Eur. ,,Je to už tretia tohtoročná zásielka, ktorú naša prepravná spoločnosť realizovala.“

Dopravu slovenskej pomoci do Bosny a Hercegoviny sme uskutočnili dvomi nákladnými vozidlami a sprievodným vozidlom sekcie krízového riadenia v posledných mesiacoch 2019 z Logistickej základne pre krízové situácie Vajnory - Bratislava. Odovzdanie slovenskej pomoci zabezpečilo Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR spolu s konateľom a majiteľom spoločnosti Freight consulting s.r.o..

Publikované články / Humanitárna pomoc SR - foto
Publikované články / Humanitárna pomoc SR - foto

​Medzinárodné prepravy - dovoz / vývoz v obmedzenom režime

​Medzinárodné prepravy - dovoz / vývoz v obmedzenom režime

Vážený obchodný partner, Všetky podniky, obchodné spoločnosti rovnako aj my bojujeme počas COVID- 19. Naši vodiči a pracovníci prejavili lojálnosť a neprestali chodiť do práce aj keď to predstavuje zdravotné riziko. Momentálne náš vozový park je v pohybe na 100% . Fungujeme na všetkých destináciách , ale najväčšie zaťaženie je na Španielsko a najviac postihnuté Taliansko.

VIAC →
Rozhovor so šéfredaktorom Mercedes Benz pre magazín

Rozhovor so šéfredaktorom Mercedes Benz pre magazín "Svet Mercedesu"

Firma rastie s jej majiteľom Hoci na trhu autodopravy pôsobí len siedmy rok, vo svojich 34 rokoch sa úspešne pohybuje vo svete dopravy ako skúsený „harcovník“. Ing. Peter Komenda, MBA - majiteľ spoločnosti Freight consulting s.r.o...

VIAC →
Medzinárodná preprava humanitárneho materiálu do Afganistanu

Medzinárodná preprava humanitárneho materiálu do Afganistanu

Spoločnosť Freight consulting s.r.o. bolo poverená realizovať prepravu medzinárodnej humanitárnej pomoci v rámci SlovakAid.

VIAC →
Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky

Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky

Predstavenstvo Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky na svojom zasadnutí dňa 13.11.2019 rozhodlo o prijatí za riadneho člena ZLZ SR spoločnosti Freight consulting s.r.o.

VIAC →
Humanitárna pomoc

Humanitárna pomoc

S ohľadom na aktuálnu situáciu v Bosne a Hercegovine, žiadosti Červeného kríža mesta Foča a Červeného kríža mesta Čajniče Ministerstvo vnútra SR pripravilo zo svojich zásob materiálnu humanitárnu pomoc SR

VIAC →
Colné služby

Colné služby

Vybavíme za vás všetky administratívne položky potrebné pri importe či exporte tovaru do tretích krajín. Roky skúseností, pravidelné školenia a profesionálny prístup zabezpečujú kvalitné služby.

VIAC →
Logistika

Logistika

Pomáhame nielen so spoľahlivou prepravou. Prezrite si kompletnú ponuku našich logistických služieb, od skladovania cez inventúru a balenie tovaru až po neutralizáciu dokladov.

VIAC →