Humanitárna pomoc

S ohľadom na aktuálnu situáciu v Bosne a Hercegovine, žiadosti Červeného kríža mesta Foča a Červeného kríža mesta Čajniče Ministerstvo vnútra SR pripravilo zo svojich zásob materiálnu humanitárnu pomoc SR, kde prepravu humanitárneho materiálu zabezpečovala spoločnosť Freight consulting s.r.o., ktorá sa podieľa na pomoci humanitárnej pomoci v oblasti celého sveta.

Humanitárnu zásielka pozostávajúcu z oblečenia pre deti a dospelých, uterákov, kuchynských utierok, vreckoviek a detských hračiek v hodnote 39 815,66 Eur doručila spoločnosť Freight consulting s.r.o. prostredníctvom vlastného vozového parku. Ústredie ekumenickej pastoračnej služby OS SR a OZ SR poskytlo detské oblečenie a hygienické balíčky v hodnote 3 525,00 Eur. ,,Je to už tretia tohtoročná zásielka, ktorú naša prepravná spoločnosť realizovala.“

Dopravu slovenskej pomoci do Bosny a Hercegoviny sme uskutočnili dvomi nákladnými vozidlami a sprievodným vozidlom sekcie krízového riadenia v posledných mesiacoch 2019 z Logistickej základne pre krízové situácie Vajnory - Bratislava. Odovzdanie slovenskej pomoci zabezpečilo Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR spolu s konateľom a majiteľom spoločnosti Freight consulting s.r.o..

Publikované články / Humanitárna pomoc SR - foto
Publikované články / Humanitárna pomoc SR - foto

Humanitárna pomoc

Humanitárna pomoc

S ohľadom na aktuálnu situáciu v Bosne a Hercegovine, žiadosti Červeného kríža mesta Foča a Červeného kríža mesta Čajniče Ministerstvo vnútra SR pripravilo zo svojich zásob materiálnu humanitárnu pomoc SR

VIAC →
Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky

Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky

Predstavenstvo Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky na svojom zasadnutí dňa 13.11.2019 rozhodlo o prijatí za riadneho člena ZLZ SR spoločnosti Freight consulting s.r.o.

VIAC →