Kamiónový dopravca v Bratislave

Vážení kolegovia v brandži ,

Touto cestou by som sa chcel spýtať na možnosť vzájomnej spolupráce.  Reagujem na kolegov ( konkurenčné firmy), ktoré sa špecializujete  predovšetkým na handlingové služby a letecké prepravy.

Predovšetkým by som chcel osloviť slovenskú pobočku a prípadnú spoluprácu v Bratislave a okoliu , alebo pri prepravách západ SR- východ SR / prípadne opačne.

Rád by som nadviazal možnosť spolupráce v oblasti zvážania a distribúcie Vašich leteckých zásielok.  Možnosť spolupráce by som videl predovšetkým pri vozidlách 18 pall, s hydraulickými čelami a paletovým vozíkom, ktoré by Vám mohli byť užitočné pre zvoz a rozvoz leteckých zásielok. Tieto vozidlá s užitočnou nosnosťou do 6t disponujú na dennej báze v Bratislave a okolí v rádiuse do 150km.

Rovnako možno zaujímavé by využiť náš vozový park megových návesov , doubledeckerov, tandemových súprav , ( objemové využitie 100 -120 cbm) . V prípade doubledekerov vozíme aj 66 nestohovateľných paliet.

Viem aká je situácia na trhu, ale ja v nej vidím skôr príležitosť ako krízu, čo sa nám prejavuje aj na výsledkoch za posledné mesiace.

Ak by boli nejaké možnosti spolupráce budem veľmi potešený.

Ostávam s pozdravom....

Freight consulting s.r.o.

Ing. Peter Komenda, MBA

General Manager

Bancíkovej 1/A, 821 03 Bratislava


Kamiónový dopravca v Bratislave

Kamiónový dopravca v Bratislave

Vážení kolegovia v brandži , Touto cestou by som sa chcel spýtať na možnosť vzájomnej spolupráce. Reagujem na kolegov ( konkurenčné firmy), ktoré sa špecializujete predovšetkým na handlingové služby a letecké prepravy.

VIAC →
​Medzinárodné prepravy - dovoz / vývoz v obmedzenom režime

​Medzinárodné prepravy - dovoz / vývoz v obmedzenom režime

Vážený obchodný partner, Všetky podniky, obchodné spoločnosti rovnako aj my bojujeme počas COVID- 19. Naši vodiči a pracovníci prejavili lojálnosť a neprestali chodiť do práce aj keď to predstavuje zdravotné riziko. Momentálne náš vozový park je v pohybe na 100% . Fungujeme na všetkých destináciách , ale najväčšie zaťaženie je na Španielsko a najviac postihnuté Taliansko.

VIAC →
Rozhovor so šéfredaktorom Mercedes Benz pre magazín

Rozhovor so šéfredaktorom Mercedes Benz pre magazín "Svet Mercedesu"

Firma rastie s jej majiteľom Hoci na trhu autodopravy pôsobí len siedmy rok, vo svojich 34 rokoch sa úspešne pohybuje vo svete dopravy ako skúsený „harcovník“. Ing. Peter Komenda, MBA - majiteľ spoločnosti Freight consulting s.r.o...

VIAC →
Medzinárodná preprava humanitárneho materiálu do Afganistanu

Medzinárodná preprava humanitárneho materiálu do Afganistanu

Spoločnosť Freight consulting s.r.o. bolo poverená realizovať prepravu medzinárodnej humanitárnej pomoci v rámci SlovakAid.

VIAC →
Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky

Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky

Predstavenstvo Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky na svojom zasadnutí dňa 13.11.2019 rozhodlo o prijatí za riadneho člena ZLZ SR spoločnosti Freight consulting s.r.o.

VIAC →
Humanitárna pomoc

Humanitárna pomoc

S ohľadom na aktuálnu situáciu v Bosne a Hercegovine, žiadosti Červeného kríža mesta Foča a Červeného kríža mesta Čajniče Ministerstvo vnútra SR pripravilo zo svojich zásob materiálnu humanitárnu pomoc SR

VIAC →
Colné služby

Colné služby

Vybavíme za vás všetky administratívne položky potrebné pri importe či exporte tovaru do tretích krajín. Roky skúseností, pravidelné školenia a profesionálny prístup zabezpečujú kvalitné služby.

VIAC →
Logistika

Logistika

Pomáhame nielen so spoľahlivou prepravou. Prezrite si kompletnú ponuku našich logistických služieb, od skladovania cez inventúru a balenie tovaru až po neutralizáciu dokladov.

VIAC →