Reakcia na COVID-19

Vážený obchodný partner,

Viem, že všetci z nás to majú teraz náročné v súkromí aj na pracovisku. Ako silná a stabilná spoločnosť sa snažíme pre svojich klientov udržať ako také fungovanie ekonomiky podniku s tým , že ak je to v našich možnostiach aj naďalej realizujeme medzinárodnú prepravy. Do minulého týždňa stále fungujeme v dostupných destináciách Talianska, ktoré ako vieme je na tom veľmi zle. Možnosť realizácie sa z " hodiny na hodinu" mení, každý štát si svoje opatrenia vykladá po svojom a mnoho hraničných priechodov je úplne, alebo čiastočne zatvorených.

Oddelenie špedície a nákladnej dopravy funguje a preveruje možné dostupné realizácie prepráv, tak, aby zákazníci mohli fungovať na materiálové zásoby.
V prípade, že vo Vašich podnikoch platia nejaké interné opatrenia pri nakládke a vykládke prosím uveďte nám ich do dopytov, aby sme vedeli od komunikovať požiadavky s našimi vodičmi a vystavili sme niekoho nebezpečenstvu. Rovnako odporúčam si nechať zasielať všetky doklady (CMR , nákladný list, faktúry) elektronicky vzhľadom na mimoriadnu situáciu.

V súčasnosti sa stretávame s najväčším náporom dopytov z Talianska , kde je situácia najťažšia. Samozrejme , že zákazníci chcú predchádzať situácii s COVID-19.

Čiže, ak Vám ešte ostalo niečo nevyriešené z prepráv , môžete nás kontaktovať a my sa pokúsime vyhovieť.

Reakcia na COVID-19

Zoznam noviniek