Sklad v Bratislave

Radi by sme Vás informovali ohľadom našich nových skladových priestorov v meste Bratislava na PESTOVATEĽSKEJ 9, EVEREST III, ktoré sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov s dobrým prístupom pre nákladne vozidlá. Sklad v Bratislave je má ideálny prístup na diaľnicu, zároveň ponúka rýchlu dostupnosť od Rakúska a Maďarska.

Skladové priestory v Bratislave sú od 100 m² do 2000 m² so svetlou výškou skladu 6 m vybavené skladovými regálmi.

Skladové priestory v Bratislave vhodné pre nakladanie / vykladanie námorných kontajnerov, všetkých nákladných návesov cez rampu.

Sklad v Bratislave máme vybavený personálom, skladovou manipulačnou technikou k dispozícii od 8:00 – 17:30 každý pracovný deň (v prípade potreby je možne aj operatívne mimo pracovných hodín).

Vlastnosti skladu: Izolovaný sklad, pancierová podlaha, regálový systém, kamerový systém, alarm napojený na políciu, internet.

Naše kamióny nakladáme aj počas nedele, ktoré odchádzajú o 22:00 na cestu do zahraničia.

Ponúkame skladovaniesklade v Bratislave , ktoré slúži nie len na krátkodobé / dlhodobé skladovanie, ale rovnako ako cross- dock centrum v Bratislave.

Rozvoz tovaru zo skladu vieme zabezpečiť v rámci celej EU. Disponujeme vlastným vozovým parkom, ktoré tvoria vozidlá s nosnosťou 6 t vybavené hydraulickým čelom, návesové súpravy 33 pall, do 24 ton, návesové súpravy 66 pall nesťahovateľné ( doubledecker) , tandemové súpravy.


Sklad v Bratislave

Zoznam noviniek